Z důvodu nemoci je obchod dočasně uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Jednodruhová káva 

Čerstvá káva Espirito obsahuje vždy 100% podíl kávy arabika. Způsob pražení je optimální pro přípravu v kávovaru, ale je velmi chutná i při jiném způsobu přípravy.

 • Nejlepší brazilská káva. Je pěstovaná v nadmořské výšce 1100 m v regionu Minas Gerais. Obsahuje 100% arabiky. Aroma je s nádechem sametových tónů čokolády. Znamenitá chuť s náznakem čokolády, medu a ovoce. Střední, vyrovnané tělo s nízkým obsahem kyselin. Použití: především pro espresso, dále na french press a překapávanou kávu.

  469 Kč/ kg
 • Klasika nejlepších světových káv. Nádherné aroma, nasládlá chuť.  Pěstuje se na sopečných půdách ve vysokohorských oblastech Kostariky. Podstatné tělo, velmi dobře vyvážené a silné. Použití: především pro espresso, dále na french press a překapávanou kávu.

  499 Kč/ kg
 •  Kolumbie je druhým největším producentem kávy na světě.  Káva je zde pěstována na vulkanické půdě ve vysokohorském prostředí. Tato vynikající káva má velmi silné aroma s vůní ovoce. Oříšková chuť s karamelovými podtóny, která dlouho doznívá po vypití, decentní kyselost. Překvapivě plné tělo, vyvážené. Použití: především pro espresso, dále na french press...

  495 Kč/ kg
 • Tato káva se pěstuje v severní  oblasti Mount Kilimanjaro. Označení AA znamená nejvyšší prémiovou kvalitu. Je pěstována ve velké nadmořské výšce. Káva má střední tělo a vyváženou kyselost. Aroma je silné s vůní citrusů, koření a růžových květů. Chuť je plná s příjemnou kyselostí. Tělo je s nádechem kakaa a vanilky. Použití: především pro espresso, dále na...

  519 Kč/ kg
 • Prvotřídní káva pro znalce kávy. Kávová báseň z ostrova Galapágy. Velmi příjemná nasládlá chuť s náznakem slanosti, velká lesklá zrna. Rovnovážná acidita, náznak tropické ovocné vůně. Unikátní prostředí pro pěstování kávovníku, které zaručuje odlišnost kávy od jiných druhů. Použití: espresso

  899 Kč/ kg
 • Nejznámější káva ze země, která je největším producentem zelené kávy. Je považována za nejlepší světovou kávu. Nasládlá chuť s lehkým čokoládovým a oříškovým zabarvením, nízkou kyselostí, vyvážené a plné tělo, příjemná aromatická vůně. Použití: především pro espresso, dále na french press a překapávanou kávu.

  449 Kč/ kg
 • Náhrada kávy Indonesia Kalossi. Chuť i tvar zrna jsou totožné. Patří mezi špičkové kávy. Chuť je plná, silná a kořeněná s příjemnou kyselostí a bohatými tóny lehkého karamelu a čokolády. Aroma je po lískových oříšcích. Tělo je plné a bohaté. Použití: především espresso, dále i fransch press.

  495 Kč/ kg
 • Etiopie je pravlast kávy. Káva je jedna z nejlepších na světě. Chuť a vůně s nádechem sladkého ovoce. Vůně je suchá s nádechem citrusů, ale také trochu jahod a zeleného jablka. Aroma je vlhké, lehce mandlové s bergamotovými akcenty. Chuť je s nádechem sladkých citrusů, tlumená, není kyselá. Použití: především na espresso.

  485 Kč/ kg
 • Plantáže Sigri patří mezi nejlépe organizované plantáže v Papui-New Guinea, jsou to větší celky, které jsou schopny zajistit prvotřídní kvalitu. Káva má suchou vůni s květinovým nádechem. Chuť je po mandarinkách s divokostí Indonésie Aroma je vlhké s přetrvávajícím nádechem medu. Kyselost je vyrovnaná. Tělo je mírné. hodné pro přípravu espressa.

  519 Kč/ kg